Несебър и Баските от Куклен със зрелищно реми(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Несебър не успя да спечели и днешната си контрола. На градския стадион възпитаниците на Васил Банов направиха 2:2 от Алетик Куклен. Срещата бе излъчена директно и в KOTASPORT. TV. Преди това в сряда Несебър падна с 0:1 и от Созопол у дома.
Първото положение в мача се откри пред домакините. Николай Дросев бе изведен сам срещу вратаря, но стреля над вратата. Андрей Атанасов -Хишника откри в 41-та минута от дузпа за баските от Куклен. Минута по-късно Али Алиев изравни,след като отне една топка пред наказателното поле и останал сам срещу вратаря на Куклен не сбърка.
През втората част двата отбора си размениха по още едно попадение. В 63-тата вратарят на Несебър Марио Исаков спаси удар на останал сам срещу него нападател на Атлетик. В 76-тата минута Мартин Апостолов изведе гостите напред с удар от границата на наказателното поле в долния десен ъгъл. Николай Дросев бързо изравни след 120 секунди. След центриране отдясно, от границата на вратарското поле с удар от въздуха офороми крайното 2:2. [signinlocker]