Не се спира! Познат герой бележи в трети пореден мач на Спартак!(СНИМКИ)

0

Спартак победи с 3:0 тима на ФК Секирово в контролна среща. Двубоят се игра на терена в квартал Секирово.
Треньорът на „гладиаторите“ Стефан Учиков не можеше да разчита на няколко основни футболисти заради контузии- Александър Витанов, капитанът Христос Доков, Любо Цеков, Митко Илиев, Мартин Симеонов и Давор Илиев.
Спартак откри резултата в средата на първото полувреме, когато Кирил Гоергиев премина през няколко играчи на съперника и сложи топката на главата на Христо Стамов, който я вкара в мрежата.
В началото на втората част Кирил Георгиев центрира остро отдясно, а играч на домакините не успя да изчисти топката и си отбеляза автогол.
Отличната игра на Кирил Георгиев завърши с гол. След много хубава комбинация със Светослав Читаков, Георгиев бе изведен сам срещу вратаря на Секирово и със страхотен удар оформи крайното 3:0.