Марица с първа победа в контролите

0
-
-

Марица постигна победа във втората си контролна среща през зимната си подготовка. „Жълто-сините“ победиха с 4:1 състезаващия се в Трета лига – Югозападна група тим на Надежда (Доброславци). В контролата взеха участие всички футболисти, които започнаха подготовка с маричани, както и доста юноши от школата на клуба.
Милен Танчев откри резултата още в 1-та минута, гостите изравниха в 18-та, но Димитър Аврамов отбеляза втори гол за Марица в 23-та минута.
През втората част подготвящият се с Марица Илиян Йорданов направи 3:1. Той избра да води подготовка с „жълто-сините“, докато се изяснят нещата около трансфера му. Крайното 4:1 оформи юношата Теодор Фърков в 70-та минута.
Контролната среща беше изключително полезна за треньорския щаб на маричани, които продължават да водят подготовка за пролетния дял на шампионата в Трета лига – Югоизточна група.