Мъри след гръмкия успех: Може да печелим всички мач! С нашите фенове ще постигнем целта си – класиране в Суперлигата

0
stanimir stoilov
-
-

Треньорът на Гьозтепе – Станимир Стоилов – изрази задоволството си победата с 5:1 над лидера в турската Първа лига – Еюпспор.

„Този мач беше много ценен за турския футбол. Въпреки че и двата отбора са в Първа лига, изиграха мач с високо качество и добър футбол. Накараха феновете в цяла Турция да гледат добър футбол.

Еюпспор е добър отбор. Имат добър треньор и играчи. Виждаме, че неслучайно са на първо място в класирането. Моите играчи показаха страхотен характер. Успяхме да спечелим с борба, динамика и агресивност. Играчите ми бяха готови психически за този мач. Започнаха срещата добре и бяха такива през целия мач. Но имахме и трудности, особено през последните 20 минути на първото полувреме. Преди това обаче трябваше да вкараме 4-5 гола. Не успяхме да се възползваме от възможностите си. През второто полувреме си върнахме ритъма и динамиката, които искахме. Вкарахме голове и успяхме да спечелим. Показахме страхотна игра срещу Еюпспор.

Най-важното на терена беше, че играчите дадоха всичко от себе си. Трябва да продължим по същия начин, защото това прави феновете ни щастливи. Дори в дните, в които губим, те са зад нас, когато даваме най-доброто от себе си. Трябва да продължим да работим много здраво. Нашите играчи изпълняват това, което сме искали от тях досега. Ако продължим да работим за укрепване на футболния ни манталитет, може да печелим всички мач.

И накрая, бих искал да благодаря на нашите фенове, които ни оказаха невероятна подкрепа днес. Те ни накараха да почувстваме силата им и с тази подкрепа се борихме на повече от 100%. Благодаря им от мое име и името на отбора. Обещавам, че ще даваме такава битка във всеки мач. Ще продължим така и заедно с нашите фенове ще постигнем целта си – класиране в Суперлигата“, заяви Стоилов.