Марек писа шестица на Левски Чепинци

0
-
-

Марек разби с 6:0 гостите от Левски (Чепинци) в първия си мач от пролетния полусезон на Югозападната Трета лига. С победата дупничани скъсиха само на една точка изоставането си от Беласица на върха в класирането, след като петричани направиха равен (1:1) с Пирин (ГД).

Баските от Куклен излъгаха Спартак,капитанът се контузи на загрявката

Марек откри резултата срещу „сините“ от Чепинци още в 7-ата минута, когато отблизо се разписа Милен Иванов. 2:0 в 26-ата минута с глава направи Димитър Владимиров. Между двете попадения домакините сбъркаха на два пъти елементарно в защита, но Екундайо Джайеоба и съотборниците му не съумяха да се възползват. В 40-ата минута Марио Геров удари гредата след нов подарък на дупнишката отбрана. В 52-ата минута и Марек уцели градата след изстрел с глава на Панталеев, а тук някъде играчите на Левски тотално свършиха въздуха и отбраната им заприлича на разграден двор. В 60-ата минута Панталеев отбеляза на празна врата за 3:0, а след 3 минути същото стори и Милен Иванов след груба грешка на вратаря на гостите – 4:0. 5:0 стана в 76-ата минута, когато дузпа реализира Симеон Димитров, който бе спънат при отсъждането на наказателния удар. Крайното 6:0 оформи Джордж Николов в 73-ата минута. До края Марек имаше и още достатъчно положения, за да покачи резултата.