Мачовете по телевизията днес

0

В родния ефир

18,00 – България – Полша, евроквалификация за младежи, пряко БНТ 3
21,45 – Румъния – Швеция, евроквалификация, пряко БНТЗ

По сателита

17,00 – Русия – Латвия, евроквалификация за младежи, пряко МАЧ! Премиер
18,00 – Танзания – Екваториална Гвинея, квалификация за Купата на Африка, пряко SuperSport 7
18,00 – Зимбабве – Ботсвана, квалификация за Купата на Африка, пряко SuperSport 4
18,30 – Украйна – Дания, евроквалификация за младежи, пряко Футбол 1 (Украйна)
19,00 – Норвегия – Фарьорски острови, евроквалификация, пряко С More Live
19,00 – Финландия – Лихтенщайн, евроквалификация, пряко МАЧ! футбол 1
19,00 – Армения – Гърция, евроквалификация, пряко МАЧ! футбол 2
19,00 – Бразилия – Аржентина, контрола, пряко Arena Sport 2 (Сърбия)
19,00 – Австрия – Косово, евроквалификация за младежи, пряко ORF Sport+
19,30 – Хвидовре – Фредерисия, Дания, Първа дивизия, пряко TV3 МАХ
20,00 – Сърбия – Естония, евроквалификация за младежи, пряко Arena Sport 1 (Сърбия)
20,00 – Унгария – Уругвай, контрола, пряко М4 Sport
21,00 – Мароко – Мавритания, квалификация за Купата на Африка, пряко beIN Sports Mena 2
21,00 – Тунис – Либия, квалификация за Купата на Африка, пряко beIN Sports Mena 3
21,00 – Дордрехт – Рода, Холандия, Ерсте дивизие, пряко Fox Sports 1 (Холандия)
21,00 – Шотландия – Гърция, евроквалификация за младежи, пряко ВВС Sport
21,45 – Испания – Малта, евроквалификация, пряко TVE 1, МАЧ! футбол 1
21,45 – Босна и Херцеговина – Италия, евроквалификация, пряко RA11, МАЧ! футбол 2
21,45 – Швейцария – Грузия, евроквалификация, пряко RTS 2, МАЧ! футбол 3
21,45 – Дания – Гибралтар, евроквалификация, пряко Kanal 5 (Дания)
21,45 – Рейт Роувърс – Елгин Сити, Шотландия, Чалъндж Къп, пряко ВВС Alba
22,00 – Франция – Грузия, евроквалификация за младежи, пряко Canal+
02,05 – САЩ – Канада, Лига на нациите на КОНКАКАФ, пряко SportKlub 2
02,30 – Атлетико Гоянензе – Парана, Бразилия, Серия А, пряко PFC International
04,15 – Панама – Мексико, Лига на нациите на КОНКАКАФ, пряко SportKlub 2