Любо Пенев: Трябва да сме оптимисти, спокойни и да продължим с работата! Само така

0

Старши треньорът на Царско село – Любослав Пенев – сподели мнението си за загубата с 0:2 от Арда.

„Трябваше да започнем както второто полувреме. Дадохме инициативата на Арда, те си реализираха положенията, поведоха с 2:0. Опитахме второто да се върнем в мача, имахме 1-2 ситуации. Силно второ полувреме, първото – страхливо.

От доста време не завършваме атаките с удар. Работим в тази насока. Вярвам, че нещата ще се променят.

Може и да влияе на футболистите серията без победа, но това са факти. Трябва да го променим това нещо. Остава още един мач. Отново ще се опитаме това да се случи. Ако не, напролет. Трябва да сме оптимисти, спокойни и да продължим с работата. Само така.

В момента няма да говоря за селекция. Това е отборът. След последния мач ще видим какво се случва“, коментира Пенев.