Лудогорец и Левски не се победиха в Елитната група(ВИДЕО)

0

Лудогорец U19 направи домакинско равенство 1:1 с Левски (София). Мачът от XX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“. В 20-та минута на първото полувреме играч на гостите бе изгонен за втори жълт картон. „Орлите“ създадоха две изгодни ситуации за откриване на резултата, но сбъркаха при последния пас.През второто полувреме разградчани увеличиха натиска към вратата на Левски. Най-добрата възможност за гол пропусна Петър Караангелов, който от няколко метра с глава не намери очертанията на опразнената врата. В 82-та минута „сините“ се възползваха от грешка в отбраната на Лудогорец и поведоха с гол на Мартин Петков. Възпитаниците на Тодор Живондов изпълниха център и атаката им завърши с ъглов удар. След него влезлият като смяна Алекс Ганчев прати топката в мрежата за крайното 1:1.