БГ национал отново резерва,отборът му с важна победа в Италия(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Специя, в който играе и българският национал Андрей Гълъбинов, постигна успех в гостуването си на Беневенто с 3:2. Нападателят остана на резервната скамейка през всички 90 минути и не записа участие за тима си, който заема 9-а позиция във временното класиране на Серия „Б“ след изиграването на 28 срещи.
Специя получи правото да изпълни 11-метров наказателен удар в 31-ата минута, а при положението останаха сериозни съмнения в правотата на отсъждането на главния съдия. Зад топката застана Матео Ричи, който не сбърка. Почти веднага Беневенто стигна до изравняване на резултата с гол на Роберто Инсиние в 34-ата минута. В 49-ата минута домакините пропиляха златен шанс да поведат. Беневенто получи правото да изпълни дузпа, която Кода пропусна с удар в аут. От това се възползваха футболистите на Специя, които излязоха напред в резултата за втори път с гол на Да Круз в 64-ата минута. Само две минути по-късно Окереке вкара трети гол във вратата на Беневенто след сериозна грешка в защитата на домакините. В 88-ата минута Арментерос върна един гол за своя тим, но силите на Беневенто не стигнаха за финален щурм и отборът на Андрей Гълъбинов се поздрави с ценния успех.