Локомотив (София) и Царско село биха, но са на бараж за Първа лига

0
nesebar lokomotiv sofiq 7

Локомотив (София) победи като гост Ботев (Гълъбово) с 3:2, а Царско село се наложи с 2:1 при домакинството си на Черноморец (Балчик). Въпреки това, двата тима ще играят бараж за влизане в Първа лига, след като Ботев (Враца) победи Монтана и си осигури директна промоция в родния футболен елит.

На мача Ботев (Гъл) – Локо (Сф), Аспарух Смилков даде аванс на домакините в 8-ата минута, възползвайки се от грешка на защитата на Локомотив. Столичани стигнаха бързо до пълен обрат, след попадения на Александър Горанов в 14-ата минута и Александър Александров в 20-ата. Последният се разписа втори път, правейки резултата 1:3. Домакините пък върнаха едно попадение през втората част чрез Янков.

Калоянов пък даде аванс аванс на Черноморец (Балчик), при гостуването си на Царкос село. Столичани обаче успяха да стигнат до пълен обрат, след попадения на Минчев и 38-ата и 65-ата минута.