Локо (Пд) нанесе тежка загуба на Нефтохимик при U19 (СНИМКИ)

2
neftohimik u19

Юношеският отбор на Локомотив до 19 години постигна разгромна победа като домакин над Нефтохимик (Бургас). Възпитаниците на Димитър Палазов отнесоха своя съперник с 6:1 този следобед на помощния терен на Лаута.

Още в 10-та минута Локомотив поведе в резултата за 1:0 чрез Октай Юсейн. Последваха няколко опасни удара по посока вратата на „шейховете“ на Петър Шопов, Архан Исуф и Петър Главчев.

През втората част „черно-белите“ се развихриха и вкараха цели пет попадения. Първо Димитър Законов покачи на 2:0 в 60-та минута. Отново той можеше да направи резултата класически, но гредата спаси гостите от инкасиране на нов гол. В рамките на 10 минути „смърфовете“ вкараха цели три попадения – две на Петър Главчев и едно на Димитър Законов. Нефтохимик успя да намали на 5:1, преди Алесандро Хожабрапур да оформи крайното 6:1.