Левскарска следа на „Анфийлд“ за мач между легендите на Ливърпул и Милан (ВИДЕО)

0
milan liverpool legends
-
-

Ливърпул победи Милан с 3:2 в благотворителен приятелски мач между ветерани на двата отбора, игран на „Анфийлд“. Роби Фаулър и Джибрил Сисе дадоха преднина на Ливърпул, но Милан изравни след попадения на Андреа Пирло и Джузепе Панкаро. Победен гол за Ливърпул вкара бившият капитан на тима Стивън Джерард в последната минута.

Двубоят продължи 80 минути и бе повторение на славния финал в Шампионска лига от 2005 година, когато Ливърпул осъществи паметен обрат и спечели трофея след дузпи.

За Ливърпул играха вратарят Дудек, Карагър, Хюпия, Джерард, Гарсия, Кайт, Фаулър, Сисе, Олдридж, Оуен и други.

Честта на Милан защитаваха Дида, Кафу, Костакурта, Амброзини, Гатузо, Пирло, Руи Коща, Кака, Филипо Индзаги.

Любопитно видео от съблекалнята на Милан бе разпространено от феновете на Левски. На него се вижда торбичка на „сините“, а привържениците на родния гранд веднага констатираха левскарската следа на „Анфийлд“.