Край на скандала! Служебна загуба за децата на ЦСКА-София в Швеция

0
cska iunoshi

Играчите на ЦСКА-София, родени през 2004 година, приключиха участието си на най-големия международен турнир по футбол за деца и юноши „Купа Готия“в Гьотеборг. Това стана на 1/16-финал след служебна загуба от шведския Ханинге.
Както още вчера ви съобщихме, срещата между „червените“ и представителите на домакините бе прекратена след края на първото полувреме при резултат 1:1.
От ЦСКА-София отрекоха да са извадили отбора от мача. Ето и какво бяха публикували на сайта на клуба : „Мача от 1/16 финала с шведите в края на 1-то полувреме е прекратен!!! Повеждаме в резултата в 8-та минута, след което в 12 и 13 минути, получаваме два скандални червени картона. Изравняват ни от несъществуващ фал, като стената е дръпната на 11 метра. До края на полувремето футбол почти не се играе, като преобладават разправиите, като при една от тях, наш състезател е ударен в гръб от шведски треньор.
Нашите треньори в момента пътуват към централата да пуснат жалба!!!“
Решението на организаторите обаче бе категорично – „армейците“ губят служебно срещата с 0:3.