Илиев изригна: За тоя съдия можем да говорим с дни! Казват ни: „Живуркайте си долу и не мислете за нещо повече

0
Снимка: chernomorepfc.bg
-
-

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Етър.

„Ние не искахме да стане мач, както те искаха – повече битка, единоборства, лежане, търкаляне. Първото полувреме влязохме на тяхното. Второто заиграхме както можем и не заслужаваме тази загуба. Искахме победа. Те си пазеха гола и успяха. Имахме ситуации да изравним, особено тази на Курьор. Но не можем да чакаме само на него.

Имаше доста спирания, които не бяха в наша полза. Противникът имаше стратегия и си я постигна.

Не биваше да губим този мач. И не заслужавахме, но във футбола невинаги има справедливост.

За тоя съдия можем да говорим с дни. Вместо да свири дузпа за нас, в следващата атака ни поведоха. Чиста дузпа за изравняване, пак не я свири. Със сигурност ще пуснем жалба, ще го накажат. Но те наказаха и съдията, който ни свири с ЦСКА 1948 – четири мача беше спрян, че не ни даде дузпа, а даде на ЦСКА, ама на нас точките ни ги няма. По този начин ни прерязват, казват ни: „Живуркайте си долу, в средата и не мислете за нещо повече“. Не е за първи път, което е жалко. В такива ситуации се замисляме дали има смисъл от нашия футбол. В България само се залъгваме, че играем футбол и затова сме в четвърта урна“, коментира Илиев.