0
GIGANT
-
-

Гигант (Съединение) постигна резултатна победа с 6:0 над Спартак (Пловдив). Срещата бе от 18 кръг в ЮИ Трета лига.

Домакините доминираха изцяло в мача, като освен шестте гола пропуснаха още толкова положения пред вратата на Петър Начев. „Гладиаторите“ имаха някои кадрови проблеми в състава си. Веселин Минев отпадна в последния момент заради здравословен проблем. Те изиграха слаб мач и почти не създаваха проблеми за отбраната на Гигант.

Черноморец започна с победа футболната пролет(ВИДЕО+СНИМКИ)

Още до почивката „голямоконарци“ си осигуриха комфортна преднина от 3 гола. Тодор Тодоров, Борислав Хаджиев и Запрян Запрянов бяха точни. През второто полувреме домакините стигнаха до нови 3 гола. Тодор Тодоров реализира втория си гол в мача, а освен него се разписаха и Мутлу Алиев и Веселин Филипов. Мирослав Радев пък се отчете с 3 асистенции в мача.

Загубата е втора поредна за Спартак, след домакинското 0:1 от Хасково в играния миналия уикенд отложен мач. Гигант оства в топ 5 на класирането в групата след успеха днес. Преди седмица „голямоконарци“ загубиха от Загорец в отложен мач, но това не се отрази на класирането на тима.