Черноморец започна с победа футболната пролет(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отоборът на Черноморец Бургас започна с победа футболната пролет. В среща от поредния кръг на Югоизточната трета лига,акулите на Малин Орачев победиха Родопа Смолян с 2:0. Срещата бе излъчена пряко в Kotasport.com.
Домакините влязоха по-добре в мача.След половин час игра Любомир Божинов от фал нацели дясната греда.След още три минути Мариян Тонев нахлу в наказателното поле и от много малък ъгъл с мощен изстрел с левия крак под напречната греда откри резултата. През второто полувреме домакините продължиха да натискат и три минути преди края на срещата стигнаха и до втори гол. Негов автор  отново бе Мариян Тонев от дузпа, отсъдена от за игра с ръка в наказателното поле на гостите.

След този кръг Черномореч продължава да бъде лидер на Югоизток с актив от 47 точки, а Родопа остава в златната среда,далеч от изпадащите.