Генчев: На нашия стадион сме доста по-смели!

0

Старши треньорът на Локомотив (Сф) – Станислав Генчев – сподели мнението си за победата с 1:0 над Ботев (Вр).

„Не успяхме да си реализираме головите положения. Първото полувреме бяхме господари на терена, владеехме инициативата, създадохме много положения. Противникът имаше само един удар. Тогава изпуснахме доста ситуации, чисти положения не сме имали, но доста добри ситуации. През второто полувреме предприехме по-голям риск в атака и Ботев направи 2-3 опасни контри, които можеха да отбележат. Справедливостта възтържествува и по-добрият отбор победи.

На нашия стадион сме доста по-смели. Това трябва да се промени. Не трябва само в домакинските мачове да играем толкова смело, а и в гостуванията, въпреки че предния мач си бяхме направо като домакини.

Няма да сваля доверието си от Ивайло Найденов. Старае си и затова получава шанс всеки мач като титуляр.

Нямаме лек мач, без значение дали сме домакини, или гости. Винаги е трудно. Трябва всеки мач да търсим трите точки“, коментира Генчев.