Моралес: Отборът има прогрес! Вдигаме главата и продължаваме напред

0
-
-

Старши треньорът на Ботев (Вр) – Даниел Моралес – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Локомотив (Сф).

„Не ни стига малко самочувствие, за да играем като през второто полувреме. Момчетата се раздадоха докрай. Има елементи, които трябва да се подобрят. Играхме срещу добър отбор. Първото полувреме не получихме гол с много късмет. Второто полувреме играта се изравни. Когато трябва да си по-концентриран в даден момент, се допуска грешка. Разбирам да са ни вкарали гол от някаква създадена ситуация, ОК. Но без оправдание, отборът има прогрес. Да вдигаме главата и да продължаваме напред.

Докато съм треньор на Ботев, този отбор трябва да има самочувствие, да има уважение и отношение към клуба и емблемата, която защитава. Момчетата трябва да се раздават докрай, да не подценяват нищо, да знаят, че това е голям трамплин“, коментира Моралес.