Генчев: Късно вкарахме за 2:0, можехме по-рано да вкараме

0
stanislav genchev

Наставникът на Крумовград Станислав Генчев даде мнението си след победата на своя тим над Локо (Сф). “Сините” се наложиха с 2:0 като гости в “Надежда”.

“Напълно заслужена победа. Малко по-слабо първо полувреме от нас, въпреки че водехме. Бяхме по-дефанзивно настроени. Второто полувреме започнахме да следваме плана, който имахме преди мач. Късно вкарахме за 2:0, можехме по-рано да вкараме. Заслужена победа за нашия отбор. Със сигурност е по-добре да вкараш втори гол по-рано, но е важно, че не допуснахме чисто голово положение.

Ние обръщаме внимание на статичните положения както в защита, така и в атака.

Аз искам да бъдем агресивни, но от тези 24 нарушения днес поне 19 бяха предизвикани от съдията. Той днес буквално си изсмукваше от пръстите да дава нарушения и да спира наши атаки.

Всички искаме победа в следващия мач, въпреки че противникът е сериозен. Локомотив (Пд) отдавна играе под ръководството на Томаш. Чака ни труден мач, от нас се иска да работим и ако сме по-добри, да победим”, заяви Генчев.