„Червеният“ герой: Илич е изключително добър треньор! Надявам се да получавам повече шансове като крило

0
Снимка: cska.bg

Героят на ЦСКА-София от мача с Черно море – Асен Дончев – сподели мнението си за победата с 1:0. Именно той реализира единственото попадение в срещата.

„Трудна победа, труден мач срещу силен съперник. Можехме да решим мача още първото полувреме с две положения, но не стана. Радвам се, че все пак вкарахме и победихме.

Не беше изненада позицията ми. В юношеските отбори винаги съм играл крило. Откакто съм в мъжкия отбор играя като бек. Надявам се да получавам повече шансове като крило. С мачове се расте.

Илич е изключително добър треньор. С добри впечатления съм. Не го е страх да разчита на млади играчи и съм доволен.

Още сме ранна част на сезона. Надявам се в следващите мачове да показваме по-добра игра и да печелим по-убедително“, коментира Дончев.