Илиан Илиев: ЦСКА бяха в тотална безизходица! Липсваше ни манталитет

0

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев – сподели мнението си за загубата с 0:1 от ЦСКА-София.

„Не ни достигна манталитет. Точно в момент, в който ЦСКА бяха в тотална безизходица какво да правят на терена, как да достигнат до ситуация, допуснахме този гол от статично положение. Реакцията ни беше неадекватна. В моменти като този – 15-ина минути преди края ЦСКА вече имаха недоверие от публиката, разконцентрирани – точно тогава трябваше да ударим, а стана обратното. Имахме проблеми в офанзивен план и бяхме лимитирани откъм център нападател. Първото полувреме ЦСКА ни изненада с директен футбол, второто беше равностойно.

От желанието и себераздаването съм доволен. Още като видяхме състава на ЦСКА, знаехме че ще е повече битка – вкараха трима дефанзивни халфа, директен футбол, втора топка. На моменти първото полувреме се огънахме.

На ЦСКА само един гол досега не им е от статично положение. Можеше да избегнем тази загуба. В момента, в който видим, че ЦСКА е във футболна безизходица, трябваше да се възползваме.

За Левски ще мислим от утре. Ще има хубава атмосфера“, коментира Илиев.