ЦСКА-София би Черно море с един точен удар (ВИДЕО)

0

ЦСКА-София победи Черно море в мач от III кръг на Първа лига. На стадион „Българска армия“ „червените“ се наложиха с 1:0. Така те нанесоха първа загуба на „моряците“.

ЦСКА-София имаше добра възможност още в самото начало на мача. След центриране от фал, Амос Юга засече с глава, но неточно.

В 10-а минута Туфегджич центрира в наказателното поле на Черно море. Юрген Матей засече с глава, но на сантиметри от гредата.

В 29-ата минута Курьор бе изведен сам срещу вратаря, но си пое неумело, след което ударът му бе отразен от Бусато. След като ситуацията приключи пък бе маркирана и засада.

В 43-ата минута се създаде суматоха в наказателното поле на гостите, след изпълнение на корнер. Топката стигна до напълно необезпокоявания Брадли де Нойер, чийто удар от 10-ина метра обаче бе на път да прехвърли стадиона.

В 52-ата минута Панайотов стреля от границата на наказателното поле, но покрай дясната греда.

В 58-ата минута сантиметри разделиха ЦСКА-София от гол. Амос Юга засече много опасно с глава центриране от корнер. Топката обаче „облиза“ лявата греда.

Първият точен удар в мача дойде чак в 66-ата минута. След центриране от корнер, Живко Атанасов засече с левия крак. Бусато обаче улови с лекота.

В 77-ата минута ЦСКА-София поведе с първия си точен изстреля в мача. Гостите не успяха да изчистят центриране от корнер. Матей върна на дъгата пред наказателното поле. Там влезлият минута по-рано Асен Дончев нанесе плътен удар от движение. Топката се чукна в дясната греда и влетя в мрежата за 1:0.

В 90-ата минута Гарсес прехвърли излезлия да го пресрещне Дюлгеров, но топката мина малко над напречната греда.