Черноморец удари класически 9 от Гигант и се върна на върха на Югоизток(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец победи с класическото 3:0 Гигант (Съединение) в среща от 30-ия кръг на Югоизточната трета лига. „Сините“ си върнаха и първото място в класирането,след като Марица падна катастрофално с 1:5 от Розова долина в Казанлък.Срещата бе излъчвана директно в Kotasport.com.

Домакините влязоха трудно в мача и вкараха първото си попадение в добавеното време на първата част. Това обаче,бе и повратният момент в двубоя ,който пречупи гостите от Съединение.След центриране от фаул на Жулиен Парушев ,Валентин Иванов вкара по диагонала в горния десен ъгъл на вратата на гостите.

Още в 49-тата минута гостите остана с човек по-малко. Втори жълт и червен картон получи Веселин Филипов.След час игра втори жълт картон получи и Атанас Куманов. И Гигант завърши мача с 9 души. Мариян Тонев в 65-тат минута от малък ъгъл в наказателното поле с мощен шут вкара и втория гол за акулите в мача.

Класическото и крайно 3:0 оформи Мариян Тонев десет минути преди края на срещата с много хубав удар по диагонала от границата на наказателното поле.