Черноморец удари Димитровград за първа побeда у дома(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец Бургас посрещна и победи с 2:0 тимът на Димитровград в мач от втори кръг на Трета лига.
Първото полувреме се отличи с дълбока преса от страна на домакините през по голямата част от времето. Нито една от множеството опасни атаки на “акулите” обаче не завърши с гол и на полувремето резултатът остана непроменен.
Домакините продължиха да търсят гола и през втората част, като бяха по-настоятелният тим на терена. Усилията им дадоха резултат В 54-тата минута, когато Мариян Тонев откри резултата с красиво попадение.
В 79-тата минута резултатът закономерно бе удвоен след поредна бърза атака на “акулите”. Голмайсторът бе Милен Танев, който оформи крайното 2:0 в полза на Черноморец. Още един негов гол бе отменен в последната минута на добавеното време заради  засада. Срещата бе излъчвана директно в Kotasport.com.