Черноморец продължава да гази, размина се с двуцифрена победа

0

Черноморец постигна поредния си разгромен успех в „А“ Областна група. Възпитаниците на Слави Костенски се наложиха с 9:1 при гостуването си на Ропотамо (Приморско). Така „акулите“ крачат убедително към Трета лига. След успеха си, бургазлии събраха в актива си 38 точки на върха в класирането и 77:10 голова разлика, като са с два мача по-малко.

Головата фиеста на „акулите“ започна още 4-ата минута, когато Петър Колев откри резултата. В 33-та минута гостите си отбелязаха нелеп автогол. Стефан Стаматов върна една топка с глава към вратаря на бургазлии Борислав Тотев, който не успя да улови, а кълбото мина покрай него за 1:1. В 37-та минута бургазлии възстановиха преднината си. Стефан Стаматов намери в непосредствена близост пред голлинията Петър Колев, който не сгреши за 1:2.

През втората част на терена имаше само един отбор – този на Черноморец. Възпитаниците на Слави Костенски изпълниха предаването от близкото минало „Гол след гол“, реализирайки цели 7 безответни попадения. С два точни изстрела се отличи Евтим Димитров, а по един добавиха Жулиен Парушев, Стефан Стаматов, Иван Тодоров, Павел Алексиев и Илия Иванов.