Черноморец приключи контролите с победа над Розова долина

1
-
-

Черноморец завърши контролните срещи от предсезонната си подготовка с победа. На стадиона в Твърдица, възпитаниците на Малин Орачев се наложиха с 3:1 над Розова долина.

„Акулите“ поведоха още в 10-ата минута. Мариян Тонев вкара изключително красиво попадение с бомбен удар от границата на наказателното поле.

В 20-ата минута Розова долина прати топката в мрежата на Шейтанов. Голът обаче бе отменен заради засада.

В 29-ата минута мощна тупалка на Мустафа бе избита с мъка от вратаря в корнер. 120 секунди по-късно пък Миро Радев направи сериозен пропуск, като от вратарското поле не порази целта.

Черноморец удвои аванса си след час игра. Кижев изведе чудесно Жулиен Парушев, който нахлу в наказателното поле и с прекрасен удар намери далечния ъгъл за 2:0.

240 секунди след това, „акултие“ оформиха класиката в резултата. Узунов намери Тонев, който с плътен удар направи 3:0.

В 80-ата минута старши треньорът на Черноморец – Малин Орачев – пусна в игра четирима юноши на клуба.

До края на мача остана време само за почетен гол за Розова долина, с което бе оформено крайното 3:1 в полза на Черноморец.

ЧЕРНОМОРЕЦ: Шейтанов, Пюскюлю, Вергиев, Кижев, Мантаров, Мустафа, Парушев, Тонев, Парашкевов, Шопов, Радев