Черноморец победи Карнобат и остана без загуба в контролите

0
-
-

Черноморец постигна втора поредна победа в контролните срещи от предсезонната си подготовка. „Акулите“ се наложиха с 2:1 като домакини на Карнобат. По този начин възпитаниците на треньорското дуо – Нено Ненов и Росен Кавръков – все още нямат загуба. Те се наложиха над юношите на Спартак (Вн) и Карнобат, а записаха и едно равенство – 3:3 срещу първия отбор на „соколите“.

През първото полувреме съперниците си размениха по едно по-опасно положение, без обаче да стигнат до гол. Неприятна контузия пък получи централният нападател на бургазлии – Мартин Димитров, който бе принудително заменен.

Черноморец поведе в 55-ата минута. „Сините“ организира перфектна атака, започната от юношата на клуба Симар Емин. Той изведе отлично Милен Танев, който от своя страна намери с чудесен пас към друг талант от школата – Йордан Томов. Последният с прецизен удар откри резултата – 1:0.

Само 180 секунди по-късно „акулите“ удвоиха аванса си. И второто попадение бе дело на Йордан Томов.

В 61-ата минута гостите стигнаха до гол, оформяйки и крайното 2:1.