0
Снимка: facebook.com/PFC-Chavdar-Etropole
-
-

Отборите на Чавдар Етрополе и вторият отбор на Септември София завършиха 2:2 в мач от Югозападната Трета лига.

Чавдар бе по-активният отбор в мача, но успя да спечели само 1 точка. Още от началото на срещата домакините атакуваха съперника си от София, но малшанс не им достигна до отбелязването на точно попадение. Първото попадение в мача падна в 33-та минута, когато гостите отбелязаха. До края на първото полувреме на мача, етрополци продължиха да атакуват, но за съжаление без успех.
След почивката, в 53-та минута, Андон Гущеров успя да изравни резултата. В 57-та минута след бърза контраатака, гостите отново поведоха в резултата. В 77-та минута Андон Гущеров отново успя да намери бялото кълбо и изравни резултата.

До края на последния съдийски сигнал, домакините атакува своя съперник, но малшанс не им достигна да отбележат.