Бойко Борисов,Бижутера и Георги Пеев вкараха при разгромна победа на Витоша(ВИДЕО)

0

Витоша Бистрица е първенец на зона Югозапад в първенството на ветераните по футбол. Тигрите пометоха Беласица Петрич със 7:1 във финала. По този начин “зелените” поднесоха най-хубавия подарък за рождения ден на играещия президент на клуба Сергей Ташков. Босът навърши 49 години вчера – 3 декември, а днес излезе титуляр в сблъсъка с петричани,пише Vitoshanews.com.

С гол и асистенция за домакините се отличи премиерът на България Бойко Борисов, който изведе Витоша с капитанската лента. Голов дебют за Тигрите записа и “синият” идол Христо Йовов – Бижутера.
Домакините започнаха много силно и още до 18-ата минута вече водеха с комфортен аванс от 3:0. Георги Пеев откри резултата още в 3-ата минута, а само 5 по-късно покачи на 2:0. Светослав Петров направи преднината на Витоша класическа.
Най-красивото положение в мача се получи в 22-ата минута. Тогава Бойко Борисов технично изведе Пеев сам срещу стража на гостите Димитър Радовски. Юношата на Локомотив (София) без проблеми преодоля стража.В 52-ата минута Петров с технично изпълнението се разписа за 5:0.В 73-ата минута Йовов сам си изработи дузпа и после я реализира хладнокръвно=6 минути по-късно дойде часът на премиера. Петров асистира на Бойко Борисов, а таранът без проблеми простреля безпомощния Радовски за седми път.

Секунди преди последния съдийски сигнал Георги Киров направи загубата на Беласица по-почетна с примерен шут.
Полуфиналите в първенството при ветераните са през пролетта на 2020 г. В следващата фаза ще се включат и първенците в останалите области.

ВИТОША (БИСТРИЦА): Б. Драгомиров, В. Андонов, Б. Георгиев, М. Германов, Г. Гинчев, Р. Василев, С. Ташков, Св. Петров, Г. Пеев, Б. Борисов, Хр. Йовов (К. Николов, Р. Бараков, Г. Чанев)

БЕЛАСИЦА: Д. Радовски, Г. Динев, В. Яков, Ст. Георгиев, Г. Петров, Ст. Бояджийски, Ю. Николов, Ил. Опренов, Г. Каракашев, А. Тилев, Щ. Димитров (Ат. Ласков, Ст. Шурков, Н. Карамфилов, Ат. Караангов, П. Йончев, Г. Киров)

СЪДИИ: В. Ел Хатиб, Д. Соколов, М. Ангелов