Ботев (Вр) смаза боксовата круша на Първа лига, 2 автогола и дузпа помогнаха за погрома (ВИДЕО)

0
botev vraca
-
-

Ботев (Враца) разгроми Верея. Тимът на Сашо Ангелов се наложи като домакин на боксовата круша на Първа лига с повече от категоричното 5:0.

Ботев поведе още в 14-ата минута. Валери Домовчийски бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Божидар Христов срещу Петър Атанасов в наказателното поле.

120 секунди преди края на първото полувреме, домакините удвоиха аванса си. Илия Миланов реализира с глава, след центриране на Петър Атанасов.

В 56-ата минута резултатът придоби класическо измерение. Венцислав Керчев стреля с глава след корнер, топката рикошира от крака на Коуроупис и влетя в собствената му мрежа за 3:0.

Само 2 минути след това гостите си отбелязаха втори автогол. Домовчийски стреля с глава след корнер, Кацарев отрази удара му, но при опита си да улови топката я прати в собствената си врата за 4:0.

В 63-ата минута бе оформен крайният резултат. Даниел Генов прати топката в мрежа с прецизен удар отблизо, след пас на Будинов, за 5:0.