0
antonio vutov 1
-
-

Ботев (Пловдив) разби с 3:0 казахстанския Кизилжар в контролна среща. Проверката се игра в турския курорт Белек. Головете паднаха през второто полувреме. Две попадения вкара Антонио Вутов, а веднъж се разписа Александър Тонев. Това бе втора поредна победа на канарчетата със същия резулат,след като преди три дни бе победен руският първодивизионен Чайка.

През първата част нямаше попадения, но  56-ата минута „канарчетата“ поведоха. Александър Тонев шутира мощно в горния десен ъгъл и не остави шансове на вратаря. Две минути след това Вутов удвои преднината на своя отбор. В 67-ата минута Вутов вкара втория си гол в мача. Той се възползва от груба грешка в отбраната на казахстанците, излезе очи в очи със стража и вкара за крайното 3:0.