Ботев Пд завърши седмицата с голово шоу

0
-
-

С истинско голово шоу в двустранна игра завърши тренировъчната седмица на Ботев (Пловдив). Под непрестанния дъжд тимът на „оранжевите“, който бе съставен предимно от играчи от втория състав на „жълто-черните“, се наложи с 4:3.

През първата част на тренировъчната игра, която се състоя от две полувремена по 35 минути, „оранжевите“ поведоха с два гола след автогол и много красиво попадение на Иван Василев.

Играещите в „черно“ футболисти стигнаха до пълен обрат, след три бързи гола. Първо Антоан Бароан от дузпа намали, Маркиньос изравни с точен удар от близо, а Емануел Току с мощен удар доведе резултата до 3:2.

„Оранжевият“ отбор намери сили за изравнителен гол, дошъл след ново попадение на Иван Василев. Малко преди края Никола Гелин донесе успеха на „оранжевите“.