0
maxresdefault 3
-
-

Миналият за кратко през ЦСКА Бруно Морейра отбеляза важен гол за Рио Аве в домакинството на Тондела. Двубоят от 20-ия кръг на португалското първенство завърши 2:2, а Морейра спаси тима си от загуба с попадение в 74-ата минута.
Домакините поведоха с много красив гол на Вандерсон Галено, при който топката се отби от напречната греда и влезе във вратата. Хуан Делгадо и Тоомане обърнаха нещата в полза на Тондела, но в 70-ата минута гостите останаха с човек по-малко след червен картон на Рикардо Алвеш. Малко след това Бруно Морейра засече центриране от десния фланг и оформи крайното 2:2.
За бившия таран на ЦСКА, играл за „армейците“ през сезон 2013/14, това е 4-и гол от началото на кампанията. В класирането Рио Аве е на 9-о място, а Тондела е на 12-а позиция.