Бивш ас на Левски с нов силен мач в Румъния(ВИДЕО)

0

Българският полузащитник Георги Миланов изигра силен мач при равенството 1:1 на своя Динамо Букурещ в домакинството на Волунтари. Двубоят беше от седмия кръг на плейофите за оцеляване в елита на Румъния.

Халфът започна като титуляр и остана на терена до 59-ата минута, когато беше заменен от Денис Политик.

Миланов се отличи с асистенция за първия гол в мача, дело на Еди Гнахоре. Българинът намери с отличен пас французина, който беше зад гърба му и с удар от 12-13 метра вкара за 1:0 в 35-ата минута.

Динамо обаче не успя да задържи аванса си дълго и само две минути по-късно Волунтари изравни. Баутиста Каскини засече с глава центриране на Вадим Раца за 1:1.

До края на мача „червените кучета“ имаха инициативата в мача, но така и не успяха да стигнат до победен гол.

Грандът от Букурещ остава на предпоследно място във временното класиране с 21 точки, докато Волунтари има две повече.

КПР спря Лийдс и Груев за Висшата лига(ВИДЕО)