Без БГ дерби в Румъния, ФКСБ с нова победа(ВИДЕО)

0
-
-

Бившият СТЯУА – ФКСБ  победи с 2:1 Сепси в двубой 15-ия кръг на първенството на Румъния. Българско дерби обаче нямаше, тъй като Божидар Чорбаджийски е наказан за втория си червен картон за сезона. А бившият капитан на ЦСКА-София е играл едва в 4-ри срещи за ФКСБ .

За Сепси обаче Стефан Велев започна като титуляр и  остана на терена до 80-тата минута,когато бе сменен. Бившият играч на Левски и Берое се представи на обичайното си ниво.

Гостите откриха резултата чрез Каранович в 27-ата минута, а през второто полувреме домакините обърнаха мача само за 4-ри минути. Най-напред  Гнохере изравни от дузпа, а Танасевкра  победното попадение след час игра.

След този кръг ФКСБ заема нетипичното за отбора едва  осмо място с 21 точки, докато Сепси е с 5 точки по-малко на десетата позиция.