Бесни родители устроили засада на шеф на Левски след 1:3 от ЦСКА-София?

0
-
-

Тежки минути е имал вчера един от шефовете на Левски, твърди „Мач Телеграф“, позовавайки се на очевидци. Става въпрос за Йончо Арсов, който е шеф на академията на „сините“. Той е бил приклещен за обяснение от гневни родители. Причината затова била загубата с 1:3 в дербито с ЦСКА-София във втората фаза на Елитната група до 15 години.

Този тим от „Герена“ бележи страхотен срив, след като в момента има 2 победи, 2 равни и 2 загуби при голова разлика 9:9. Отборът се провали и в турнира за Купата на БФС. Не така стояха нещата в редовния сезон, когато „сините“ доминираха, а в битките с „червените взеха с 1:0 и 2:0. Затова родителите не успели да преглътнат вчерашното фиаско. Първото полувреме завърши 1:1, но след почивката „сините“ бяха размазани от съперниците си, които ликуваха след попадения на Милен Георгиев и Георги Христанов.

Веднага след срещата част от родителите се отправили към Арсов и Данаил Иванов, който единствен от главните треньори оцеля на „Герена“. Двамата обаче видели, че нещата не вървят на добро и се изнизали към общежитието, но не успели да стигнат до там, защото били пресрещни от друга група недоволни, която им устроила засада.

„Случват се и такива неща“, било единственото свястно обяснение, което дал Арсов.