Берое оцеля във Видин и си уреди среща с ЦСКА 1948 за Купата на България

0
bdin beroe

Берое оцеля след продължения във Видин и все пак победи Бдин с 2:1, за да си уреди среща с ЦСКА 1948 за Купата на България. В герой за Берое се превърна Леандро Годой, който вкара победния гол в срещата.

Стефан Гаврилов стреля от границата на наказателното поле на Бдин в 10-ата минута, но над вратата.

В 19-ата минута попадение на Берое не бе зачетено заради игра с ръка в хода на атаката на старозагорци.

В 24-ата минута Енцо Ойос отправи техничен изстрел към вратата на Мартин Цветанов, но топката мина на сантиметри от целта.

В 54-ата минута беройци бяха на косъм от гола, но след като топката се удари в напречната греда тупна пред голлинията и бе изчистена.

Берое поведе с 1:0 в 59-ата минута. Лучиано Скуадроне центрира в наказателното поле на Бдин, където Георги Иванов вкара топката в собствената си врата.

Само две минути по-късно Бдин изравни резултата – 1:1 с гол на Цветомир Тодоров.

В 75-ата минута Владимир Айтов навлезе в наказателното поле на Берое, а Лунгарсо излезе много добре, за да предотврати попадение във вратата си.

В 96-ата минута Жорди Говеа напусна контузен, а на негово място в игра се появи Викторио Вълков

Берое излезе отново напред в резултата с гол на Ленадро Годой в 105-ата минута.

В 115-ата минута удар на Сегундо Пачаме премина над напречната греда и излезе в аут.

По този начин Берое се класира за осминафиналите на Купата на България, където ще се изправи срещу ЦСКА 1948.