Банско пречупи дубъла на Септември в мач със 7 гола и куп обрати

0

Банско постигна победа като гост над дублиращия отбор на Септември (София) в зрелищен мач със 7 гола. Тимът от планинския курорт се наложи с 4:3, като направи пълен обрат срещу столичани,въпреки ,че бе без наказания си играещ треньор Борис Галчев.

Домакините поведоха с 2:0 с попадения на Кристиян Иванов (18) и Теодор Цветанов (38). Преди почивката Борислав Хазуров (40) върна един гол от дузпа, а през второто полувреме Банско поведе в резултата.
Денис Ангелов и Жоро Рашков се разписаха, съответно в 53-ата и 58-ата минута. Крис Вълчинов възстанови равенството малко след като измина час игра.
Радостта на Септември обаче бе кратка и малко след това Костадин Василев реализира победното попадение от дузпа.

В класирането Банско е на 7-мо място с 42 точки, а дубълът на Септември е 15-ти с 26 пункта.