Асеновец и Ямбол поделиха точките в мач с три червени картона, гостите пускат жалба в БФС

0

Асеновец се добра до равенство 2:2 у дома срещу тима на Ямбол в среща от 3-ия кръг в Югоизточната Трета лига. Изравнителното попадение за домакините падна в последната минута на мача.

През първото полувреме голове не бяха отбелязани. През второто, на два пъти гостите излизаха напред в резултата чрез Александър Димитров. Борислав Хаджиев пък на два пъти изравняваше с голове в 60-та и 90-та минути. Общо 3 червени картона показа главният съдия Светослав Лазаров от Бургас в тази среща, а двубоят бе доста груб.

„Не мач, а корида! След подобна среща най-важното е не резултатът, а че всички момчета се прибират здрави към Ямбол“, коментираха гостите. Освен това ямболии се оплакаха и от лоша организация на самата среща: „Безобразна организация на мача от страна на домакините, предстои да пуснем жалба към БФС.“