Сокол Марково вкара 4 на дубъла на Локо Пд

0
-
-

Отборът на Локомотив II допусна поражение от Сокол (Марково) в третия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” отстъпиха с 2:4 на стадиона в село Оризари.

През първото полувреме ситуации пред двете врати почти липсваха. Гостите от Сокол успяха да поведат в 12-ата минута чрез Читаков, който от границата на наказателното поле се разписа за 0:1. Локомотив II можеше да изравни в 21-ата минута – Иван Арамазов шутира опасно, но Кацарев спаси.

През второто полувреме двата отбора вдигнаха темпото. В 52-ата минута Петър Петров от “черно-белите” стреля опасно с глава над вратата на Сокол. Гостите отговориха с греда в следващата атака. Последваха две изгодни ситуации за пловдивчани – първо Табаков можеше да се разпише от близка дистанция, а след това Арамазов излезна очи в очи с Кацарев, но би право в него. В 62-ата минута Сокол стигна до второ попадение, дело на Павлов. В 75-ата гостите направиха 0:3 чрез Марински, а в 80-ата минута грешка в защитата на Локомотив II позволи резултатът да стане 0:4. В 83-ата минута “черно-белите” намалиха за 1:4 след попадение на Александър Колев, а Васил Църцев оформи крайното 2:4 в добавеното време.