Локо (Бс) не прости и на Камено

0

Локомотив (Бургас) продължава с убедителния си ход в „А“ Областна футболна група. Воденият от Благомир Митрев тим се наложи с 5:2 при гостуването си на Камено, Със спечелените 3 точки, „железничарите“ вече имат в актива си 23 и продължават да дишат във врата на Странджа-Агрокорн.

Локомотив успя да поведе още в 12-ата минута, с гол на Костадин Джамбазов. Отново удвои аванса на своя отбор в 25-ата минута. Вратарят на гостите Костадин Георгиев се прояви чудесно малко по-късно, спасявайки дузпа. В самото начало на втората част Иван Тодоров придаде класическо измерение на преднината на бургазлии, преди Костадин Джамбазов да направи 0:4, оформяйки своя хеттрик. Само в рамките на 180 секунди домакините успяха да върнат две попадения, но за повече нямаха сили. 10 минути преди края на срещата пък, играещият старши-треньор Благомир Митрев реализира 11-метров наказателен удар, оформяйки крайното 5:2 за Локомотив.