Локо (Бс) на ходом вкара 4 на ПСФК Черноморец

0

ФК „Локомотив“ Бургас спечели на ходом своето домакинство срещу ПСФК „Черноморец Бургас“ с 4:1. Срещата започна с мигновен натиск на домакините в този мач и още в 15-тата минута капитанът Костадин Джамбазов се освободи сам срещу вратаря на „Черноморец“ и преодолявайки го откри за 1:0. Пет минути по-късно „Локомотив“ получи право да изпълни пряк свободен удар на дъгата на наказателното поле, а зад топката застана Джамбазов и с нисък плътен удар покрай стената удвои резултата. Отново пет минути трябваха на голмайстора на „железничарите“ да забие и своя трети гол в мача, като след центриране от дясно Джамбазов засече топката с глава и направи резултата класически.

Четири минути след началото на второто полувреме „Черноморец“ успя да върне един гол, като това остана и единственото положение за втората част за играчите в синьо. В 52-та минута избита топка от защитата на „Черноморец“ попадна пред Константин Инджов, който с истински снаряд от близо 25 метра извъртя топката с външен фалц неспасяемо за 4:1. До края на срещата „черно-белите“ имаха още няколко чисти положения, но така и не успяха да стигнат до по-изразителна победа.