Илия Груев извъртя 6-голово равенство с отбор от Бундеслигата

0
-
-

Атрактивно и престижно реми 3:3 направи воденият от Илия Груев Дуисбург срещу Байер (Леверкузен). Втородивизионният тим на българския треньор дори водеше с 2:1 на почивката срещу заемащите 9-ата позиция в Бундеслигата “аспирини”.

Мориц Щопелкамп откри резултата за Дуисбург в 11-ата минута. Играещият 12-и сеозн за Байер Щефан Кислинг изравни 25 минути по-късно. Станислав Илюченко отново даде предмина на “зебрите” малко преди почивката. Записалият 11 мача и 1 гол за Германия Карим Белараби изравни за Байер в 69-ата минута. 7 минути след това ямаецът Леон Бейли направи 3:2 за домакините. Украинецът с български корен Борис Ташчи фиксира крайното 3:3 в 84-ата минута.

Източник: “24 часа”

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]