Занев и Енисей завършиха годината със загуба(ВИДЕО)

0

ЦСКА Москва победи с 2:1 Енисей Красноярск в среща от 17-ия кръг на руската премиерна лига. Това бе и последният мач за годината и за двата отбора.
ЦСКА се наложи с 2:1 с попадения на Шенников (4) и Влашич (15), а за гостите почетният гол бе дело на Комоков (54). Освен това Енисей пропусна и дузпа чрез Кичин в 62-ата минута и не успя да стигне до равенството. Българският национал Петър Занев записа пърни 90 минути за Енисей и получи жълт картон в последната минута на срещата. В класирането Енисей е на последното 18-то място с актив от само 10 точки. На 5 от Анжи Махачкала и Уфа , които имат по 15. ЦСКА Москва пък ще зимува на 3-то място с 30 точки. Преди него в класирането са лидерът Зенит и отбора на Краснодар.