Янтра с 10 човека повали Добруджа

0
-
-

Янтра (Габрово) записа втората си победа от началото на сезона. Габровци биха с 2:1 с Добруджа в мач от 16-ия кръг на Втора лига, игран на стадион “Христо Ботев”. Домакините показаха характер и спечелиха с човек по-малко
Автогол на Ахмед Адемов след 22 минути игра изведе домакините напред в резултата, но радостта им трая само 8 минути. Тогава главният съдия Валентин Станчев отсъди доста спорна дузпа в полза на Добруджа за нарушение на вратаря на Янтра, след като преди това топката му бе избита от ръцете. Християн Казаков застана зад бялата точка и не сбърка. Драмата стана пълна в самия край на мача. В петата минута на добавеното време Станчев отсъди дузпа и за домакините. От бялата точка Християн Кожухаров не сбърка и донесе скъпоценната победа на Янтра.

Созопол свали Локо (Сф) на земята (ВИДЕО+СНИМКИ)