Созопол свали Локо (Сф) на земята (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Отборът на Созопол победи с 2:0 един от фаворитите във Втора лига Локомотив София. Възпитаниците на заразения с COVID-19 Маргарит Димов изнесоха страхотно първо полувреме и показаха ,че са в страхотна форма. Те бяха водени от Димитър Стойчев в този мач. В последното си домакинство за годината футболистите на Созопол  влязоха много здраво в мача.

Сава Савов още в 5-тата минута отправи страхотен изстрел изстрел,но покрай вратата на Ивайло Василев. Само след минута домакините вече водеха в резултата. Яни Николов от границита на наказателното поле с удар от въздуха откри резултата. Това допълнително даде импулс в играта на домакините.

Последваха два удара на Влади Самарджиев и Педро Ферари за железничарите, а след половин час игра те поискаха и дузпа,след като Светослав Диков падна в наказателното поле. Минута преди края на първото полувреме домакините нанесоха своя удар. След пробив и центриране на Трайо Грозев Иван Колев вкара красив гол с глава.

В първите минути на второто полувреме футболистите на Локомотив бяха по-активния отбор. В 48-та минута активният Педро Ферари отново отправи силен удар покрай вратата. А след час игра Павел Петков направи уникален пропуск пред вратата на Созопол,след чудесен пас на Александров. Гостите имаха претенции и за още една дузпа, пропуски направиха и Диков, и Павел Петков, но в крайна сметка трите точки останаха в Созопол.