Янчев: Не мислим за първите две места! Септември може прави поразии

0
todor qnchev
Снимка: cska1948.bg

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Тодор Янчев – сподели мнението си за победата с 3:1 над Септември.

„Казах, че Септември разполага с млад, много добър състав, който, ако го оставиш да играе футбол, може да прави поразии. Първите минути не можахме да влечем в мача. Може би имаше лека умора от мача с Ботев, но това не е оправдание.

На полувремето казах, че предоставихме прекалено много топки да играят Септември, не бяхме близо до тях, за да оказваме натиск. Класата си пролича в последствие.

Статичните положения са част от играта, на които наблягаме. Прекалено много дадохме инициативата на Септември, което на мен не ми харесва.

Гледаме си мачовете, които предстоят. На дневен ред са великденските празници, с които поздравявам цяла България. Не мислим за първите две места“, коментира Янчев.