Витоша прегази дубъла на Хебър

0

Витоша (Бистрица) разби с 4:0 дубъла на Хебър (Пазарджик) в мач от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига. След две поредни равенства “тигрите” най-после усетиха вкуса на победата и се наместиха в челната тройка на класирането.

В 38-ата минута Християн Димитров откри резултата, след като вратарят на Хебър излезе неразчетено и нападателят на Витоша вкара на празна врата. 3 минути по-късно Цветомир Вачев проби хубаво отляво и шутира, като покачи до 2:0. Такъв бе и резултатът на почивката.

През второто полувреме обаче “тигрите” стигнаха до нови два гола. Още в първите минути на втората част Георги Амзин направи резултата класически (50’), а малко преди края Радослав Илиев от наказателното поле наказа за четвърти път тима от Пазарджик (86’).

По този начин Витоша излиза на третата позиция с 61 точки, като се изравнява с Чавдар (Етрополе) и е в поредица от 5 поредни мача без загуба. Хебър от своя страна е 18-ти с 28 пункта.