Вили Вуцов: Самоубихме се сами! Махленски футбол, грешки между първи и втори клас! И съдията се нагърби

0
vili vutsov krumovgrad

Старши треньорът на Крумовград – Велислав Вуцов – сподели мнението си за загубата с с 1:4 от Монтана.

„Самоубихме се сами. Какви голове получихме. Получихме голове, които са… Втори мач ги получаваме. Явно мачът с Ботев натежа психологически. Очаквах, че отборът ще реагира, но ние реагирахме по възможно най-лошия начин. Тези два гола, които получихме за 1-2 минути, са грешки между първи и втори клас. Няма какво да ги коментира. Да не говорим за грешката при дузпата. Наш играч избива в корнер без никакво основание. После пак избиване в гредата. Детски грешки. Там се нагърби и главният. Не знам за дузпа. Със сигурност нашият футболист не игра умишлено с ръка. Ако е дузпа, червеният картон е много измислена работа. Вече се говори, че не може две наказания в едно. Удря го в ръката или не го удря – не знам. В никакъв случай не е посегнал умишлено. Второто полувреме първите 10-15 минути имахме някаква организация, после стана махленски футбол. Видяното определено ме плаши. Ще имаме доста сериозен разговор на тема футбол, организация, изпълнение на задачи, много са темите. Безобразие в нашия отбор. Влезлите се включиха изключително неудачно. С изключение на Мариян. Всяка смяна отиваше от лошо на по-лошо. Играта е много, много далеч. Има и голям физически проблем. Отборът не е добре подготвен. Чакаме гонга. Последен мач, който трябва да спечелим на всяка цена. Ако това представлява нашият отбор, не сме готови за „А“ група“, коментира Вуцов.