Виктория Пилзен чака ЦСКА-София в плейофа за групите на Лигата на конференциите

0

Виктория Пилзен ще бъде съперникът на ЦСКА-София в плейофа за групите на Лигата на конференциите, ако българският отбор успее да елиминира Осиек. Чешкият отбор се справи с уелския ТНС. В редовното време мачът завърши 3:1, както и в продълженията, а Виктория Пилзен успя да постигне победата след изпълнение на дузпи – 4:1. В първата среща ТНС спечели с 4:2.

Роблес изведе ТНС напред в резултата в 4-ата минута.

Виктория Пилзен изравни резултата с гол на Буча в 56-ата минута.

Чешкият отбор отбеляза късни голове в 85-ата минута и първата минута на добавеното време на срещата чрез Чори и Богуел. Така мачът отиде в продължения, в които не паднаха голове, а победителят бе определен след изпълнение на дузпи.

Точни за Виктория Пилзен бяха Богуел, Буча, Чори и Качер, а единствената дузпа за ТНС реализира Редмънд. Първите две дузпи за уелския тим бяха пропуснати от Мериът и Смит.